příprava na fotografování MilkBath

U fotografování je velmi důležitá příprava. Není tedy dobré ji podcenit. Na fotografiích je občas vidět i to, co pouhým okem běžně přehlédneme.

Praktické rady a typy před fotografováním, vám pomůžou připravit se tak, abyste měla vše podle vašich představ.

jak se připravit?

nehty

- nezapomeňte na manikúru a pedikúru

- ideálně ladit do neutrálních tonů

vlasy

- umyjte si hlavu den před fotografováním, při úpravě tak nebudou elektrizovat

- případné "odrosty" budou na fotografií výraznější, proto raději bez nich

pokožka

- fotíte se odhalená, nezapomeňte na důslednou depilaci míst, které budou vidět

- pokožku si hydratujte a před samotným ocením se cíleně nevystavujte slunci ani soláriím. Spálená ramena nebo výrazně červený výstřih by působil rušivě.

co si zabalit s sebou?

- spodní prádlo (podprsenka i kalhotky) světlá i tmavá varianta krajkové, hladké, bez ramínek, se zajímavou aplikací, šňůrkami apod. (vybereme dle svrchního dílu)

- horní díl oblečení je fajn ve více variantách: Krátký rukáv, tílko i dlouhý rukáv (vybereme na místě) Lichotivé jsou volné halenky nebo šaty z lehkých materiálů, třeba s odhalenými (spadlými) rameny. Krajka v jakékoliv podobě, body, zajímavé košilky.

- z barev preferují bílou - je čistá a krásně v ní vyniknete, dále pastelové působí jemně a nezapomeňte i na černou. Tady je ideální šifon, krajka - transparentní materiály.

- vše co Vás napadne a chcete vyzkoušet do romantické vany plné květin, třeba i letní šaty nebo sexy košilka... látky po namočení krásně obepínají celé tělo.

na co nezapomenout?

- po fotografování si dopřejete sprchu i s mytím hlavy. V ateliéru je k dispozici vše - sprchový gel, tělové mléko, šampon, ručník i fén. Jste-li zvyklá na své přípravky, klidně si je vezměte s sebou.

- prádlo na zpáteční cestu

kam dorazit?

- adresa ateliéru: Bartošova 45, Zlín OD Modus 4 patro výtahem

- parkování: před ateliérem je možnost parkování, ale sazby jsou nejvyšší v celém městě. Výhodnější je proto parkovat v OC Zlaté Jablko a pouze přejít náměstí. Případně využít parkovací dům u autobusového nádraží nebo zaparkovat na ulici Zarámí.

- v případě, že byste bloudila volejte: 608735530

je to jen váš den

pojďte si ho užít

Ateliér:

Telefon:

Mail:

foto@janahavlickova.com

608 735 530

Bartošova 45

760 01 Zlín

(od Modus 4.PATRO)